Fotíme mobilem

Cena: 1 990 Kč
Termín kurzů: úterý 21. 11. 2017, 17 - 21 hod

Délka kurzu: 4 hodiny
Max. počet osob: 6
Místo konání:  Praha

Specifika fotografování mobilem, různé režimy mobilních fotoaparátů, úpravy fotek v mobilu a prezentace na Instagramu.

Čtyř hodinový kurz spojený s workshopem, , který Vás seznámí se základními funkcemi mobilních fotoaparátů, mobilních aplikací na úpravu fotek a také způsoby jak zvýšit svůj svůj úspěch na sociálních sítích na sdílení fotografií (zelm. Instagram).

3 Fotíme mobilem
dav
tn-fotime-mobilem-3

Cíle kurzu

Naučit účastníky v co nejširší míře využít svůj mobilní fotoaparát a jeho funkce, včetně různých programů focení, dále naučit účastníky ovládat mobilní aplikace na úpravu fotografií. V neposlední řadě ukázat možnosti sociálních sítí a především zvýšení návštěvnosti na vlastním profilu (zaměřeno na Instragam).

Forma kurzu

1 hod- Funkce a ovládání mobilního fotoaparátu
0,5 hod - Přídavná zařízení - možnosti objektivů
1 hod - Workshop - fotografování na mobil
0,5 hod - Aplikace na úpravu fotografií
0,5 hod - Workshop - úprava fotografií v mobilu
0,5 hod - Instagram aj. sociální sítě

Praktický užitek

Účastníci kurzu si vyzkouší různé režimy fotografování na svém mobilním telefonu, poznají specifika mobilní fotografie, její výhody a nevýhody. Účastníci poznají několik editorů fotografií a v jednom si vyzkouší upravit vlastní fotografii. Nakonec si ukážeme specifika instagramové fotografie a účastníci si odnesou tipy pro zvýšení návštěvnosti svého profilu.

Další informace:

Maximální počet účastníků v jednom kurzu (termínu) je 6 OSOB.
Časová dotace: Jeden kurz trvá 4 hodiny.
Každý účastník jakéhokoliv z devíti kurzů dostane jako dárek čistící sadu Photon Europe a fotografickou publikaci Jiný svět.

Místo a průběh kurzu:

Kurzy se konají v ateliéru Hradčanská, Srbská 185/1, Praha 6. Ateliér se nachází 100m od metra Hradčasnká.
Některá praktická cvičení se v rámci kurzu konají i mimo ateliér v ulicích a parcích poblíž ateliéru.
Během kurzu je připraveno drobné občerstvení a nápoje.

Váš lektor

Mojí doménou je především fotografování mobilem a úpravy fotografií na mobilu. Propaguji sebe a několik firemních účtů na Instagramu a dalších soc. sítích - předám Vám své know-how, jak se propagovat moderním způsobem a budovat si postupně svou značku.

Fotky lektora a více o něm >

Reference klientů

Krásná přednáška o svícení stálým světlem. Angelo je velmi ochotný a zodpoví všechny vaše otázky. Během přednášky jsem se dozvěděla o nových zajímavých lokacích na focení i o struktuře Angelovy fotoprodukce. Doporučuji.

Lada Nayevo

Kurz s Angelem neuvěřitelným způsobem posunul mé dosavadní znalosti a dovednosti ne jen o jeden stupeň ale mnohem více. Perfektně vysvětlena teorie ale i ukázka v praxi a následné hodnocení. Focení jsem zatím měla jako koníček ale pod vedením Angela a jeho skvělé schopnosti vysvětlit správné nastavení, kompozici, čeho se vyvarovat, na co nezapomínat, jsem se rozhodla fotografovat profesionálně. Angelo a jeho team užasně spolupracují a díky přátelské náladě a přístupu ztratí člověk stud, pro mě i toto je velmi důležité vzhledem k mé povaze. Rozhodně nehodlám spolupráci ukončit spolu s kurzem. Díky Angelovi si splním sen. Tímto moc děkuji všem, kdo na kurzu spolupracovali. Každému vřele doporučuji.

Veronika Krutská

Objednávka kurzu Fotíme mobilem

Objednávka do kurzu je předběžná.
Po jejím odeslání vám e-mailem zašleme platební údaje a fakturu. Po uhrazení celé  částky je Vaše místo na kurzu rezervované.

 

Umíme fotit
a umíme Vás to naučit.

Naši lektoři mají fotografickou i pedagogickou praxi, takže to co umí, Vám také umí předat. Na našich kurzech se můžete setkat se zajímavými hosty z oboru fotografie.

Naše know-how hned uplatníte v praxi.

Máme praxi v digitální i analogové fotografii, takže víme, co opravdu potřebujete, abyste fotili kvalitní fotografie.

Po absolvování každé úrovně získáte certifikát.

Jakmile absolvujete všechny čtyři kurzy v jedné úrovni/jednom balíčku, získáte od nás certifikát. Vaši klienti ihned uvidí, že máte kvalitní fotografické vzdělání a jsou tedy v dobrých rukách.

Ke každému kurzu zdarma dárek.

Na kurzu získáte jako dárek čistící sadu Photon Europe a fotografickou publikaci Jiný svět.

Zakladatel A. Purgert Vám ručí svou pověstí za kvalitu kurzu.

Pověst, prokazatelné výsledky a téměř 30letá praxe Angela Purgerta Vám je zárukou kvality.

Partneři