Začátečník nebo profesionál? Vyberte si kurz podle svých dovedností

3 balíčky = 3 úrovně

4 kurzy v balíčku

12 stálých kurzů

Máme pro vás tři balíčky kurzů, rozdělené podle úrovně dovedností. Máte tak možnost vybrat si kurzy přesně podle sebe a svých dovedností. Navíc vám nabízíme možnost koupit si buď celý balíček po čtyřech kurzech, nebo jednotlivé kurzy samostatně. Tajný tip pro vás: balíčky jsou cenově výhodnější 🙂

Nejbližší termín 14. 7.

Všechny 4 kurzy: 6 490 Kč
Jeden kurz: 1 990 Kč

Rádi fotíte, ale nemáte dost zkušeností? Máte nový fotoaparát, ale nevíte, jak ho správně nastavit? Nebo už nějakou dobu fotíte, ale chcete mít při fotografování jistotu, že vám vyjde skutečně dobrá fotka? Ideální chvíle začít kurzem pro začátečníky! A víte vy vůbec, jak se zdraví fotografové?

Nejbližší termín 23. 6.

Všechny 4 kurzy: 7 990 Kč
Jeden kurz: 2 490 Kč

Je fotografie vaší vášní? Dokážete si fotografováním třeba i přivydělávat? Ponořte se s námi v bloku kurzů pro pokročilé 2. do fotky ještě hlouběji. Pro vás, kdo ovládáte svůj fotoaparát, už nějakou dobu fotíte, ale chcete umět víc a toužíte zlepšit kvalitu svých fotografií, je tento balíček ideální. Poznáte pokročilé fotografické postupy a naučíte se základy úprav fotek.

Nejbližší termín 21. 7.

Všechny 4 kurzy: 9 990 Kč
Jeden kurz: 2 990 Kč

Fotka je vaší láskou a chcete být prostě nejlepší. Fotografování přerostlo z koníčku k vášni či výdělkům? Je čas se ještě zlepšit a stát se nejlepším. Naše kurzy Vám pomohou odlišit se od konkurence, získáte rady a tipy do podnikání i výstavnictví a naučíte se pokročilé grafické úpravy. Již z názvu kurzů je jasné, že tyto kurzy jsou pro Ty, kteří chtějí své fotografie ukázat světu.

Speciální kurzy a konzultace

Individuální kurzy

IMG_4553

Máte raději soukromé kurzy?
Chcete kurz šitý na míru přímo vám?
Nevyhovují vám naše termíny a chcete si domluvit jiný?
Volejte, pište a zkusíme spolu vymyslet individuální plán.

Cena 1490,- /hod a osobu.

Konzultace

18554438_120332000856881886_216563152_n

Nehledáte kurz, jen potřebujete poradit, zkonzultovat problém s profesionálním fotografem. Náš tým uznávaných fotografů a zkušených lektorů je vám k dispozici. Nabízíme vám osobní konzultace:

  • pomoc s výběrem odpovídající techniky a vybavení pro potřeby fotografa
  • pomoc s výběrem fotografií do portfolia fotografa nebo na konkrétní účely (web, výstava, kniha aj.)

Cena 790,-/hod

Dokonalé ovládnutí
fotografické techniky

Jako profesionální fotografové máme dlouholetou praxi jak v digitální, tak analogové fotografii. Jako zkušení pedagogové vám dokážeme předat vše, co umíme a vtáhneme vás do světa fotografie.

Neomezený tvůrčí růst pod dohledem profesionálů

Jsme umělci bez hranic. Jsme lektoři s pravidly, bez kterých to ve fotografii nefunguje. Na našich kurzech je pro nás klíčový váš kreativní potenciál a jeho růst. Jsme profesionálové, kteří dokáží rozpoznat a podpořit váš talent.

Individuální přístup a okamžité uplatnění v praxi

 V jednom kurzu je maximálně 6 lidí. Nechceme vytvářet produkty, ale osobnosti s technikou a vášní. Víme, co potřebuje znát a umět skvělý fotograf. Naše výuka stojí na pevných základech propojení teorie s praxí.

Umíme vás nadchnout

Naše práce pro nás není rutina. Fotíme léta, fotíme denně a každý z našich lektorů je špička ve svém oboru. Začněte se s námi dívat na svět novýma očima – přes hledáček objektivu.

Certifikát ke každé dosažené úrovni kurzu

Jakmile u nás absolvujete 4 kurzy v jedné úrovni, získáte certifikát. Doklad o vašich profesionálních dovednostech je pro vás bránou k úspěchu a vy můžete růst v tom, co vás baví a třeba se tím i velmi dobře živit.

Partneři