Kurzy pro začátečníky - úroveň 1

Celý balíček kurzů - úroveň 1 (4 kurzy): 6 490 Kč
Termíny kurzů: 
24. - 25. 3. 2018

Kurzy lze objednat i jednotlivě.

Rádi fotografujete, ale nemáte dost zkušeností? Máte nový fotoaparát, ale nevíte, jak ho správně nastavit? Už nějakou dobu fotografujete, ale chcete mít při fotografování jistotu kvalitních snímků? Začněte kurzem pro začátečníky!

Kurzy v tomto balíčku

Samostatně tento kurz: 1 990 Kč

Kurz, ve kterém se účastníci dozví o historii fotografie, jaké jsou kategorie fotografíe, jejich využití, popis základní fotografické techniky a jejího využití. Součástí kurzu je také seznámení se s technikou účastníků a základní výběr vhodné techniky pro účastníky kurzu.

Samostatně tento kurz: 1 990 Kč

Během kurzu si účastníci ujasní základní fotografické pojmy. Vysvětlení práce s expozicí (clona, čas, ISO), ovládání fotoaparátu a programů fotoaparátu “autpmatika” a programu “P”, vč. jejich využití. Kurz je zaměřen na praktická cvičení.

Samostatně tento kurz: 1 990 Kč

Kurz s workshopem Vám objasní pokročilé ovlávání fotoaparátu v poloautomatických a manuálních režimech. Součástí je fotografování v protisvětle, workshop s modelem a modelkou a vyhodnocení fotografií z workshopu.

Samostatně tento kurz: 1 990 Kč

V kurzu se účastníci seznámí se základními fotografickými styly. Po přednášce si vyzkouší fotografování portrétu a dalších stylů podle podmínek (architektura, zátiší, makro apod.) Kurz je zakončen vyhodnocením některých prací z workshopu.

1
2
3

Tento balíček je určen pro ty, kteří se chtějí naučit ovládat svůj fotoaparát, základní fotografickou techniku a chtějí se seznámit s nejběžnějšími fotografickými postupy. Také se dozvíte, jak se fotografové zdraví.

Počet účastníků

Maximální počet účastníků v jednom kurzu je  8 osob. To Vám zajistí téměř individuální přístup lektora.

Certifikace

Po absolvování celého balíčku “Kurzy pro začátečníky” získáte certifikát o absolvování, které můžete využívat pro svou prezentaci.

Po absolvování všech tří balíčků (12 kurzů)  obdržíte unikátní certifikát s celkovým hodnocením.

Dárek

Každý účastník jakéhokoliv z dvanácti kurzů dostane jako dárek čistící sadu Photon Europe a fotografickou publikaci Jiný svět.

Časová dotace

Jeden kurz trvá 4 hodiny. Je tak dostatek času probrat teorii i vyzkoušet si praktická cvičení. Na kurzech potkáte také další členy našeho týmu - vizážistky, stylistky, modely a modelky, kteří ám budou při workshopech k dispozici.

V každém balíčku (celkem 3 balíčky) jsou zahrnuty 4 kurzy. Kurzy je možné objednávat i samostatně. Kurzy objednané souhrnně (celý balíček) jsou cenově zvýhodněny.

Místo a průběh kurzu

Kurzy se konají v ateliéru Hradčanská, Srbská 185/1, Praha 6. Ateliér se nachází 100m od metra Hradčanská.

Některá praktická cvičení se v rámci kurzu konají i mimo ateliér v ulicích a parcích poblíž ateliéru. Během kurzu je připraveno drobné občerstvení a nápoje.

Váš lektor

Zkušený fotograf, hlavní lektor a zakladatel Fotokurzů Angelo, který má 26 let profesionální praxe, 16 mezinárodních ocenění, desítky výstav v tuzemsku i zahraničí. Vydal 2 autorské knihy.

Zkušený fotograf a lektor s 26 lety profesionální praxe, 16 mezinárodních ocenění, desítky výstav v tuzemsku i zahraničí. Vydal 2 autorské knihy.

Fotky lektora a více o něm >

Tým pro naše kurzy

Barbora (modelka)

Barbora
(modelka)

Honza (model)

Honza
(model)

daniela_modelka

Daniela
(modelka)

katka_modelka

Katka
(modelka)

petr_model

Petr
(model)

Marina (modelka)

Marina
(modelka)

Linda (vizážistka)

Linda
(vizážistka)

Daniela (vizážistka)

Daniela
(vizážistka)

Dana (vizážistka)

Dana
(vizážistka)

Yaroslava (stylistka)

Yaroslava
(stylistka)

Reference klientů

Angelova přednáška v rámci jarního Škoda FotoFestu byla super ...

Zdeněk Prokop

Absolvovala jsem kurz Fotíme mobilem a musím říci, že jsem byla naprosto nadšená. 4hodinový praktický kurz byl nabitý informacemi, teorií i praxí. Před účastí v kurzu jsem nečekala, že bude tak obsáhlý a opravdu užitečný. Kurz všem vřele doporučuji. Velmi mi pomohl a nadmíru překonal má očekávání. Moc děkuji Angelovi a Šárce

Romana Kriz

Objednávka balíčku 4 kurzů pro začátečníky

Objednávka do kurzu je předběžná.
Po jejím odeslání vám e-mailem zašleme platební údaje a fakturu. Po uhrazení celé  částky je Vaše místo na kurzu rezervované.

 

    Vyberte si balíček kurzů podle termínů. Pokud si chcete vybrat pouze jednotlivé kurzy, pokračujte s objednávkou níže.

Umíme fotit
a umíme Vás to naučit.

Naši lektoři mají fotografickou i pedagogickou praxi, takže to co umí, Vám také umí předat. Na našich kurzech se můžete setkat se zajímavými hosty z oboru fotografie.

Naše know-how hned uplatníte v praxi.

Máme praxi v digitální i analogové fotografii, takže víme, co opravdu potřebujete, abyste fotili kvalitní fotografie.

Po absolvování každé úrovně získáte certifikát.

Jakmile absolvujete všechny čtyři kurzy v jedné úrovni/jednom balíčku, získáte od nás certifikát. Vaši klienti ihned uvidí, že máte kvalitní fotografické vzdělání a jsou tedy v dobrých rukách.

Ke každému kurzu zdarma dárek.

Na kurzu získáte jako dárek čistící sadu Photon Europe a fotografickou publikaci Jiný svět.

Zakladatel A. Purgert Vám ručí svou pověstí za kvalitu kurzu.

Pověst, prokazatelné výsledky a téměř 30letá praxe Angela Purgerta Vám je zárukou kvality.

Partneři