Profesionální úpravy fotografií v PS

Cena: 2 990 Kč
Termín kurzu: dle dohody

Délka kurzu: 4 hodiny
Max. počet osob: 6
Místo konání:  Praha

Práce ve vrstvách, pokročilý postproces a fotomanipulace.

3
4
2

Praktický kurz, ve kterém uvidíte ukázky pokročilých úprav fotografií v Photoshopu. Zjistíte, jak se pracuje ve vrstvách, jak se dělají jednoduché montáže a retuše, lektor Vám ukáže postup složitých montáží v reklamě a vyzkoušíte si praktické cvičení. Vzhledem k náplni kurzu doporučujeme účastníkům přinést vlastní notebook s naistalovaným PS.
Kurz je určen především pokročilým fotografům, případně začínajícím grafikům, kteří umí ve PS základní úpravy a chtějí se naučit práci ve vrstvách a jednoduché fotomontáže.

Cíle kurzu

Ukázat účastníkům rozsáhlé možnosti Photoshopu a příkladu složitých fotomontáží. Dále si prakticky vyzkoušet postup jednoduché fotomontáže a práce ve vrstvách.

Forma kurzu

0,5 hodiny - seznámení se základem a nástroji pro montáže
1 hodina - ukázka jednoduché montáže, retuše, světla stíny
1 hodina - ukázka složité montáže v reklamě, retuše, světla stíny
1 hodina - praktické cvičení na jednoduchou montáž
0,5 hodiny - vyhodnocení práce studentů

Praktický užitek

Účastník kurzu si vyzkouší pokročilejší možnosti úprav v Photoshopu a seznámí se s rozsáhlými možnostmi PS na složitých praktických ukázkách.

Další informace:

Maximální počet účastníků v jednom kurzu (termínu) je  6 OSOB, mimo firemních kurzů.
Časová dotace: Jeden kurz trvá 4 hodiny, mimo kurzu Fotografování na kinofilm.
Každý účastník kurzu dostane jako dárek čistící sadu Photon Europe a fotografickou publikaci Jiný svět.

Místo a průběh kurzu

Kurzy se konají v prostorách paláce U Nováků, ulice V Jámě 1, Praha 1. (100m od stanice metra Můstek). Následujte cedulky FOTOANGELO.
Některá praktická cvičení se konají v okolních ulicích a pracích.
Během kurzu je připraveno drobné občerstvení a nápoje.

Váš lektor

Jeden z nejvyhledávanějších předních českých reklamních fotografů. S jeho tvorbou se setkáváte na různých outdoorových reklamních plochách, v internetové reklamě, ale i v titulech předních českých časopisů a novin. Specializuje se na reklamní fotografii, fashion, glamour a PR. glamour fotografii.

Fotky lektora a více o něm >

Reference klientů

Děkuji Angelovi, jeho ženě Šárce i celému týmu za velice přínosný fotokurz, který mě posunul zase o krok dál. Angelo je skvělý fotograf a rozhodně má "CO" předat co se týká fotografie tak i myšlenek s ní spojených. Můj dojem z celkové atmosféry a velmi lidského jednání mohu hodnotit "Na jedničku". Hlavním přínosem pro mě byla hra světel jak v atelieru tak i při externím fotografování. No a co si budeme povídat, světlo je pro fotografa to nejdůležitější. V dnešní uspěchané době je dobré se pozastavit nad kvalitou, kompozicí a estetikou výsledné fotografie a to Angelo hravě ovládá. Jeho práce mě prostě baví. Určitě se nevidíme naposledy. Za mě další kurzy a spolupráce jasná volba. Fotokurzy Angelo mohu jedině doporučit!

Jakub David

S Angelem jsem měl jeden WS. Fotili jsme něco jako 1. republiku a pak ve skanzenu. Pod jeho vedením jsem udělal moc pěkné fotky a dost mě to posunulo, alespoň si to myslím. Angelo je výborný fotograf, jeho fotky , hlavně portréty, mají duši.

Miroslav Franta

Objednávka kurzu Profesionální úpravy fotografií v PS

Objednávka do kurzu je předběžná.
Po jejím odeslání vám e-mailem zašleme platební údaje a fakturu. Po uhrazení celé  částky je vaše místo na kurzu rezervované.

 

Dokonalé ovládnutí
fotografické techniky

Jako profesionální fotografové máme dlouholetou praxi jak v digitální, tak analogové fotografii. Jako zkušení pedagogové vám dokážeme předat vše, co umíme a vtáhneme vás do světa fotografie.

Neomezený tvůrčí růst pod dohledem profesionálů

Jsme umělci bez hranic. Jsme lektoři s pravidly, bez kterých to ve fotografii nefunguje. Na našich kurzech je pro nás klíčový váš kreativní potenciál a jeho růst. Jsme profesionálové, kteří dokáží rozpoznat a podpořit váš talent.

Individuální přístup a okamžité uplatnění v praxi

 V jednom kurzu je maximálně 6 lidí. Nechceme vytvářet produkty, ale osobnosti s technikou a vášní. Víme, co potřebuje znát a umět skvělý fotograf. Naše výuka stojí na pevných základech propojení teorie s praxí.

Umíme vás nadchnout

Naše práce pro nás není rutina. Fotíme léta, fotíme denně a každý z našich lektorů je špička ve svém oboru. Začněte se s námi dívat na svět novýma očima – přes hledáček objektivu.

Certifikát ke každé dosažené úrovni kurzu

Jakmile u nás absolvujete 4 kurzy v jedné úrovni, získáte certifikát. Doklad o vašich profesionálních dovednostech je pro vás bránou k úspěchu a vy můžete růst v tom, co vás baví a třeba se tím i velmi dobře živit.

Partneři