Profesionální úpravy fotografií v PS

Cena: 2 990 Kč
Termín kurzu: dle dohody

Délka kurzu: 4 hodiny
Max. počet osob: 6
Místo konání:  Praha

Práce ve vrstvách, pokročilý postproces a fotomanipulace.

3
4
2

Praktický kurz, ve kterém uvidíte ukázky pokročilých úprav fotografií v Photoshopu. Zjistíte, jak se pracuje ve vrstvách, jak se dělají jednoduché montáže a retuše, lektor Vám ukáže postup složitých montáží v reklamě a vyzkoušíte si praktické cvičení. Vzhledem k náplni kurzu doporučujeme účastníkům přinést vlastní notebook s naistalovaným PS.
Kurz je určen především pokročilým fotografům, případně začínajícím grafikům, kteří umí ve PS základní úpravy a chtějí se naučit práci ve vrstvách a jednoduché fotomontáže.

Cíle kurzu

Ukázat účastníkům rozsáhlé možnosti Photoshopu a příkladu složitých fotomontáží. Dále si prakticky vyzkoušet postup jednoduché fotomontáže a práce ve vrstvách.

Forma kurzu

0,5 hodiny - seznámení se základem a nástroji pro montáže
1 hodina - ukázka jednoduché montáže, retuše, světla stíny
1 hodina - ukázka složité montáže v reklamě, retuše, světla stíny
1 hodina - praktické cvičení na jednoduchou montáž
0,5 hodiny - vyhodnocení práce studentů

Praktický užitek

Účastník kurzu si vyzkouší pokročilejší možnosti úprav v Photoshopu a seznámí se s rozsáhlými možnostmi PS na složitých praktických ukázkách.

Další informace:

Maximální počet účastníků v jednom kurzu (termínu) je  6 OSOB, mimo firemních kurzů.
Časová dotace: Jeden kurz trvá 4 hodiny, mimo kurzu Fotografování na kinofilm.
Každý účastník kurzu dostane jako dárek čistící sadu Photon Europe a fotografickou publikaci Jiný svět.

Místo a průběh kurzu

Kurzy se konají v prostorách paláce U Nováků, ulice V Jámě 1, Praha 1. (100m od stanice metra Můstek). Následujte cedulky FOTOANGELO.
Některá praktická cvičení se konají v okolních ulicích a pracích.
Během kurzu je připraveno drobné občerstvení a nápoje.

Váš lektor

Jeden z nejvyhledávanějších předních českých reklamních fotografů. S jeho tvorbou se setkáváte na různých outdoorových reklamních plochách, v internetové reklamě, ale i v titulech předních českých časopisů a novin. Specializuje se na reklamní fotografii, fashion, glamour a PR. glamour fotografii.

Fotky lektora a více o něm >

Reference klientů

Chci poděkovat Šárce a Angelovi za kvalitní přednášku o podnikání a marketinku ve fotografii. Přednáška byla skvěle připravená. Kromě toho, že jsem se dozvěděl důležité věci, uvědomil jsem si, kde se dopouštím chyb. Věřím, že mě to posune dál. Doporučuji.

Hugo Vitamvas

Angela znám nějaký čas. Jeho fotografická tvorba se mi vždy líbily. Je to profesionál a tak přistupuje nejen ke své práci, ale i k lidu zvídavému, který na jeho přednášky chodí. Zažil jsem ho na pâr akcích v rámci projektu První republika a od té doby se dívám na fotografování jinýma očima. Nikdy mě o ničem nepřesvědčoval, vždy mi to vysvětlil tak, že bylo nad slunce jasné, že to je prostě ono. Jeho přednáška o přirozeném světle v portrétní fotografii mě zasáhla tak, že od té doby vůbec nepoužívám blesk. Čili podtrženo. Angelo přenáší na své posluchače přesně to, co je pro dobrou fotografii potřeba. Vřele doporučuji.

Josef Němec

Objednávka kurzu Profesionální úpravy fotografií v PS

Objednávka do kurzu je předběžná.
Po jejím odeslání vám e-mailem zašleme platební údaje a fakturu. Po uhrazení celé  částky je vaše místo na kurzu rezervované.

 

Dokonalé ovládnutí
fotografické techniky

Jako profesionální fotografové máme dlouholetou praxi jak v digitální, tak analogové fotografii. Jako zkušení pedagogové vám dokážeme předat vše, co umíme a vtáhneme vás do světa fotografie.

Neomezený tvůrčí růst pod dohledem profesionálů

Jsme umělci bez hranic. Jsme lektoři s pravidly, bez kterých to ve fotografii nefunguje. Na našich kurzech je pro nás klíčový váš kreativní potenciál a jeho růst. Jsme profesionálové, kteří dokáží rozpoznat a podpořit váš talent.

Individuální přístup a okamžité uplatnění v praxi

 V jednom kurzu je maximálně 6 lidí. Nechceme vytvářet produkty, ale osobnosti s technikou a vášní. Víme, co potřebuje znát a umět skvělý fotograf. Naše výuka stojí na pevných základech propojení teorie s praxí.

Umíme vás nadchnout

Naše práce pro nás není rutina. Fotíme léta, fotíme denně a každý z našich lektorů je špička ve svém oboru. Začněte se s námi dívat na svět novýma očima – přes hledáček objektivu.

Certifikát ke každé dosažené úrovni kurzu

Jakmile u nás absolvujete 4 kurzy v jedné úrovni, získáte certifikát. Doklad o vašich profesionálních dovednostech je pro vás bránou k úspěchu a vy můžete růst v tom, co vás baví a třeba se tím i velmi dobře živit.

Partneři