Už máte vstupenky na Fotoexpo 2017?

Pátý ročník veletrhu fotografie a fotografické techniky FOTOEXPO 2017 se koná sobotu 21. října 2016 v Národním domě na Vinohradech. Jako již tradičně se ve dvou sálech představí nejvýznamnější firmy s fototechnikou a fotografickými službami. Součástí programu jsou besedy, prezentace fotografů, workshopy a tematické stage.

Koho si nesmíte nechat ujít?

S fotografiemi z dostihového prostředí se představí Miloš Fic, který zahájí program v hlavním přednáškovém sále; následovat bude Ondřej Prosický, který se zabývá především fotografováním živé přírody. Legenda české fotografie Prof. Jindřich Štreit povypráví, jaké to je dokumentovat život pomocí fotografie. George Karbus se podělí o své zážitky z cest po světových oceánech, a krásy panoramatické fotografie přiblíží Jan Šmíd; Michael Hanke předvede jeho fotografie ze série šachových turnajů mládeže, které byly oceněny v letošním ročníku nejprestižnější světové fotosoutěže World Press Photo. O zkušenosti s fotografováním ženského těla bude mluvit Petr Jedinák. Jak zachytit realitu ženské siluety lépe, než ji dokáže vykreslit skutečnost sama – to je hlavní téma přednášky Jana Svobody, který zakončí program ve velkém přednáškovém sále. Také  se osobně představí výběr předních slovenských fotografů.

V sále č. 1 proběhne FOTO FRESH – prezentace zahraničních fotografů. Následovat bude představení Vám známých Fotokurzů Angelo 🙂 V besedě o krajinářské fotografii povypráví VOJTAa Herout. Úspěšný reklamní a módní fotograf Marek Musil odtajní zákulisí Burning Man festivalu z nevadské pouště. Na závěr se od Martina Kamína dozvíte vše o tom, jak fotografovat krajinu na svých cestách a expedicích.

Nedílnou součástí veletrhu FOTOEXPO jsou každoročně také žhavé novinky vystavovatelů, odborné poradenství a speciální akce. I v letošním roce se bude ve dvou výstavních sálech prezentovat několik desítek předních značek fotografické techniky a příslušenství a služeb jako: Canon, Nikon, Fujifilm, Olympus a Sony. Nebudeme chybět ani my s týmem FOTOKURZY ANGELO.

Proběhne také křest 103 OSOBNOSTÍ ČESKÉ FOTOGRAFIE, spojený s autogramiádou.

Nechte se teké  inspirovat se na seminářích a workshopech. Jejich kapacita je omezena, proto se na ně vstupné platí zvlášť. Co vás čeká?  Petr Kuchař z firmy Photon Europe a workshop Práce se studiovými světly  a několik workshopů glamour a akt.

Kde získat lístky? Vyhlásili jsme soutěž!

Zaujal Vás program veletrhu FOTOEXPO? Pokud ještě nemáte vstupenky, můžete si je koupit, nebo VYHRÁT V NAŠÍ SOUTĚŽI NA FB! Podrobné programové schéma a informace k jednotlivým akcím najdete na webu FOTOEXPO. Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 250 Kč. Předprodej vstupenek zajišťuje GoOut.cz.